1995 yılında kurulan firmamız faaliyetine sac ve yassı mamul ticareti ile başlamıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızın kalite politikası mükemmellik felsefesine dayanmaktadır. Firmamız müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda; teknolojiye paralel olarak sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

Gelişen dünyamızda, gelişen teknoloji ile birlikte, imalat sektörü kendini rekabet ortamı içerisinde bulmuştur. Sacdan seri üretim yapan imalat sektörü müşterilerimiz, hammadde olarak rulodan dilinmiş malzeme kullanmak zorunda kalmıştır.

Bu gereksinimler doğrultusunda 1997 yılında tesisimize iki adet rulo dilme hattı faaliyete sokulmuştur.

Dilme hatları ile birlikte ürün yelpazemiz de genişlemiştir. Soğuk haddelenmiş (DKP) sac, sıcak haddelenmiş (Siyah) sac, HRP, galvanizli sac ve silisli sac konularında hizmet verilmeye başlanmıştır.

Firmamızda 2000 yılında açık profil hattı kurularak alçıpan asma tavan ve bölme duvar profilleri imalatına başlanmıştır. Yüksek mukavemet amaçlanarak oluşturulan yeni tasarımlarımız ile profillerimizde mükemmel formlar yaratılmıştır.

2003 yılında müşteri talepleri göz önünde bulundurularak ürün yelpazemize ithal malzemeler eklenmiştir. Bu ürünlerle şirketimiz asma tavan ve bölme duvar konusunda komple bir sistem sunmayı amaç edinmiştir.